Po tentonte të bënte si seksi/ Armina Mevlani ”fëlliqet” në Paris (FOTO) – AlpeGossip
Po tentonte të bënte si seksi/ Armina Mevlani ”fëlliqet” në Paris (FOTO)

Po tentonte të bënte si seksi/ Armina Mevlani ”fëlliqet” në Paris (FOTO)

Armina Mevlani ndodhet në Paris.
Në një nga eventet më të rëndësishme të modës, blogerja e famshme shqiptare nuk mund të mungonte. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video gazmore.

‘Unë duke u përpjekur të jem sexy, dështova’ shkruan Armina në videon e publikuar. Armina për pak sa nuk u rrëzua para aparateve që filmonin dhe shkrepnin foto.