Behar Mera shëtitje me nipin/ Aktori publikon castin e ëmbël familjar (FOTO) – AlpeGossip
Behar Mera shëtitje me nipin/ Aktori publikon castin e ëmbël familjar (FOTO)

Behar Mera shëtitje me nipin/ Aktori publikon castin e ëmbël familjar (FOTO)

Është një nga aktorët më të dashur shqiptar, i cili tashmë shënon vite të tëra në televizion me rolet e tij.
Por këtë herë aktori i njohur Behar Mera ka prezantuar një pjesëtar shumë të shtrenjtë e të dashur të familjes së tij, nipin.

Gjysh dhe nip shfaqen dorë për dore në këtë foto ku krahas saj Mera shkruan:

“Më tha nipi hidhe një foto me mua, se do marësh shumë Like”,-përfundon aktori i njohur.