PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME BABASTARS/ Cozman shokon fansat me veprimin e tij (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME BABASTARS/ Cozman shokon fansat me veprimin e tij (FOTO+VIDEO)

PAS SHERRIT TË BUJSHËM ME BABASTARS/ Cozman shokon fansat me veprimin e tij (FOTO+VIDEO)

Në muajin janar të këtij viti, reperi i njohur Cozman dha lajmin se do të largohej nga labeli i famshëm ‘Babastars’. Largimi i tij nuk ishte aspak paqësor dhe në rrjetet sociale reperat thumbuan njëri-tjetrin.

Cozman shpërtheu në të shara për pjesëtarët e grupit, megjithatë Getoari i pyetur për sherrin e tyre e quajti atë dhe reprat e tjerë që u larguan kalamaj.

Së fundmi, Cozman publikoi këngën e parë pas largimit nga grupi dhe të gjithë janë habitur teksa ditën e  sotme kënga është publikuar në kanalin zyrtar të Babastars. Siç duket reperat i kanë sqaruar mosmarrëveshjet e tyre dhe Cozman është rikthyer sërish tek labeli që e bëri të njohur.