CILA DUKET MË SEKSI? Oriola Marashi kopjon kokë e këmbë Rashel Kolanecin (FOTO) – AlpeGossip
CILA DUKET MË SEKSI? Oriola Marashi kopjon kokë e këmbë Rashel Kolanecin (FOTO)

CILA DUKET MË SEKSI? Oriola Marashi kopjon kokë e këmbë Rashel Kolanecin (FOTO)

Rasheli dhe Oriola janë  ndër vajzat më seksi dhe të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe gjithmonë janë në qendër të vëmendjes për shkak të pozave provokuese në rrjetet sociale.

Duket se së fundmi Oriola Marashi ka kopjuar hapur Rashel Kolanecin me veshjen e saj. Në Instastories, Oriola ka postuar disa prej fotove nga ditëlindja e motrës së saj, ku duket me një jumpsuit nude.

Por sapo e pamë këtë veshje menjëherë na u kujtua Rashel Kolaneci e cila e ka veshur e para këtë veshje në Xing me Ermalin dhe u komentua mjaft, pasi të gjithë menduan se copa në ngjyrë mishi ishte transparente.