NJË “DREK SPECIALE”/ Gazetari njohur fton gjithë moderatorët e showbizit (FOTO) – AlpeGossip
NJË “DREK SPECIALE”/ Gazetari njohur fton gjithë moderatorët e showbizit (FOTO)

NJË “DREK SPECIALE”/ Gazetari njohur fton gjithë moderatorët e showbizit (FOTO)

Ditën e sotme moderatorët më të njohur të ekranit shqiptar janë mbleedhur për drek së bashku.

Emra të njohur si Olti Curri.Fatma,Aulona dhe Roza kanë publikuar foto në rrjetin social Instagram ku tregonin se kjo ftes ishte nga gazetari Ervin Kurti.

Ndërkoh krah fotove të publikuara na kanë treguar se shumë shpejt do të filloj një show i ri.

Vallë çfarë po kurdisin?