“PAMJE ËNGJËLLORE”/ Xhensila jo vetëm me fotografi, por vjen dhe video fantastike në prag të lindjes – AlpeGossip
“PAMJE ËNGJËLLORE”/ Xhensila jo vetëm me fotografi, por vjen dhe video fantastike në prag të lindjes

“PAMJE ËNGJËLLORE”/ Xhensila jo vetëm me fotografi, por vjen dhe video fantastike në prag të lindjes

Xhensila dje ka postuar disa fotografi të shkëputura nga fotosesioni i saj i fundit në prag të lindjes.

Me një fustan rozë, si të princeshave, ajo shfaqej si në përralla mes luleve.

Ndërsa sot këngëtarja ka postuar edhe një video, po me këto pamje.

Ndryshe Xhensila shumë shpejtë do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, e që është vajzë.

#heracompany @rezartashkurta 🌷🙏

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on