“TUNDEN E SHKUNDEN”/ Enca bën NAMI me të PASMET e saj duke…(FOTO) – AlpeGossip
“TUNDEN E SHKUNDEN”/ Enca bën NAMI me të PASMET e saj duke…(FOTO)

“TUNDEN E SHKUNDEN”/ Enca bën NAMI me të PASMET e saj duke…(FOTO)

Enca Haxhi do ju lertë pa frymë me postimin e saj më të fundit.
Ajo gjendet në SHBA, ku është duke mbajtur një koncert. Këngëtarja ka kapur një nga balerinat sexy që duket se e sfidon me twer.

Dihet tashmë që Enca të ‘thyen në mes’ me tundjen dhe shkundjen e të pasmeve, por pikërisht në Detroit ka gjetur ‘rivalen’ e saj.

Këto pamje që ngrenë temperaturat këngëtarja e hitit ‘Dua’ nuk mund të mos t’i ndante me ndjekësit e saj të rrjeteve sociale.