Ledri Vula dhe Rihanna do të bashkëpunojnë në një këngë? Ja çfarë i thotë Albana Osmani reperit (FOTO) – AlpeGossip
Ledri Vula dhe Rihanna do të bashkëpunojnë në një këngë? Ja çfarë i thotë Albana Osmani reperit (FOTO)

Ledri Vula dhe Rihanna do të bashkëpunojnë në një këngë? Ja çfarë i thotë Albana Osmani reperit (FOTO)

Ledri Vula është një ndër këngëtarët më të suksesshëm të momentit, me stilin e tij dhe jo vetëm, por edhe pamjen. Ai ka fituar zemrat e publikut me hitet e tij e veçanërisht zemrën e fanseve femra. E të themi të drejtën ai di si t’i bëjë të gjithë për vete. Ai ka qenë shumë aktiv gjatë verës me shumë hite e koncerte të ndryshme dhe këngët e tij i kemi dëgjuar kudo saqë mund të themi pa problem se kjo verë ishte e tij. Pas shumë bashkëpunimeve të suksesshme, Ledri pritët të publikojë ditët në vijim këngën me reperin e famshëm Gashi. Ky lajm nuk mund të mungonte në intv.al, por siç duket Albana Osmani është keqkuptuar

Ledri ka publikuar një foto në Instagram ku duket shumë i lumtur, por na tërhoqi vëmendjen komenti i Albana Osmanit. “Kur del kënga me Rihannën se pashë një lajm të IN TV”.