Çfarë dhimbje! Xhesika Ndoj bën tatuazh në vendin intim dhe…. (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë dhimbje! Xhesika Ndoj bën tatuazh në vendin intim dhe…. (FOTO)

Çfarë dhimbje! Xhesika Ndoj bën tatuazh në vendin intim dhe…. (FOTO)

Me fotot që poston në rrjete sociale, këngëtarja shumë e njohur Xhesika Ndoj provokon shpeshherë me ekspozimin e trupit duke u shfaqur gjithmonë seksi dhe në super formë.

Ndërsa këtë herë ajo ka zbuluar tatuazhin e saj të ri me një postim në Instastory.

“Një libër është një histori për mendjen. Një këngë është një histori për shpirtin”, shkruhet në trupin e Xhesikës.

Ky tatuazh duket të ketë qenë shumë i dhimbshëm pasi këngëtarja me një postim tjetër shkruan “Çfarë dhimbje”.

Sa i takon anës profesionale Xhesika ende nuk ka njoftuar nëse po përgatitet për realizimin e ndonjë klipi të ri ndërsa kënga e saj e fundit është ajo me titull “69”.