Marina u bë lajm në media për shallin dhe çantën, por ja si reagon kunata e saj – AlpeGossip
Marina u bë lajm në media për shallin dhe çantën, por ja si reagon kunata e saj

Marina u bë lajm në media për shallin dhe çantën, por ja si reagon kunata e saj

Marina Vjollca e cila tashmë është bashkëshortja e reperit Getoar Selimi , paraqitjet e saja në publik nuk janë aq të thjeshta, shkruan Kosovarja.

Veshjet, aksesoret dhe pushimet kapin shifra të larta, prandaj Marina ka ditur të zgjedh njeriun e jetës, përveçse i ka lidhur dashuria ajo njëkohësisht ka zgjedh një jetë edhe luksi bashkë më të. Kohëve të fundit komentohen shpesh veshjet e saja për çmimet marramendëse që bart Marina. Në fotografin e fundit që ka publikuar në profilin e saj në Instagram shihet me një shall dhe çantë nga pellushi. Ndoshta në krahasim me veshjet tjera këto janë më çmim më të arsyeshëm. Ajo në këtë fotografi ka marrë komente nga të shumtat, një koment vjen edhe nga kunata, motra e Getit ku është shprehur në këtë mënyrë ndaj marinës ‘Më e bukura’.

E nuk kishte si të mungonte një replik edhe e Marinës ku i ka kthyer simbole dashurie dhe përqafime. E kjo do të thotë se raporti është i shkëlqyer në mes kunatash.