HARROJINI THONJTË E ZAKONSHËM/ Ja si do t'i bëjmë tani e tutje (FOTO) - AlpeGossip
HARROJINI THONJTË E ZAKONSHËM/ Ja si do t’i bëjmë tani e tutje (FOTO)

HARROJINI THONJTË E ZAKONSHËM/ Ja si do t’i bëjmë tani e tutje (FOTO)

Kur vjen puna tek thonjtë, idetë për modele të reja nuk janë kurrë tepër. Pranvera është në prag, kështu që gjithçka do të shihni në vazhdim nëpër Instagram, po ua tregojmë tani.

Kryesisht, këtë sezon do të jenë në modë thonjtë minimalistë,por të zbukuruar me detaje të veçanta.

Thonjtë petale

 

Është kaq e veçantë sa s’mund të mos e provosh. Baza natyrale kombinohet perfekt me ngjyrat e petaleve.

Kutikulat me ngjyra

Nëse s’di doni ngjyrat e forta tek thonjtë, vendosini ato pranë kutikulave.

Perla dhe shkëlqim

Sa delikate, aq edhe mjaftueshëm për të frymëzuar gjithë vajzat me të cilat je duke pirë kafe.

Gurë rreth e rrotull thonjve!