7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre – AlpeGossip
7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

7 djem tregojnë gjërat më të çuditshme që kanë bërë me penisin e tyre

Kur jemi të vegjël ose adoleshentë ose të rinj ose në çdo lloj moshe, por pas dyerve të mbyllura, bëjmë gjëra që ndoshta pendohemi, por kjo nuk vlen për këta djem që do të përmendim më poshtë.

Në një artikull në “Cosmopolitan”, çunat kanë treguar gjërat më të çuditshme që kanë bërë ndonjëherë me penisin e tyre.

Të themi të drejtën, neve nuk na duken të çuditshme por gazmore…po më mirë po ju lëmë t’i lexoni!

“Njëherë i vendosa penisit tim nga ato syzet që kanë formën reale të syrit…dhe gjejeni ç’bëra? Bëra foto dhe ua kam treguar aq shumë njerëzve sa nuk i mbaj mend”, – Brett, 29 vjeç.

“Lexova diku online që disa njerëz i depilonin testikujt e tyre dhe i fusnin në zonën pelvike. U bëra shumë kurioz dhe e provova… e tmerrshme! Nuk po dilnin më dhe u panikosa. Dhe që prej asaj dite nuk e provoj më kurrë!” – Pete, 27 vjeç.

Kur zbulova masturbimin fillimisht, shkoja në dyqan dhe blija krem. Nuk mund t’u kërkoja prindërve sepse do më pyesnin se për çfarë e doja dhe ç’t’u thosha. Kështu që, përdorja çdo gjë të ishte e mundur për të njomur dorën”, – Tim, 30 vjeç.

“Para se ta them këtë, dua t’ju sqaroj që kam qenë në kulmin e pubertetit dhe hormonet ishin të papërballueshme. Një herë provova që… të fusja penisin tim në vrimën anale… timen! Ok, nuk ishte se doja të bëja seks me veten, por isha thjesht kurioz. Por, nuk e di… sepse për gjysmën e gjërave që kam bërë kur isha adoleshent jam penduar dhe s’e kam kuptuar kurrë pse i bëra”, – Jason, 28 vjeç.

“E dashura ime e parë (prej vërteti) më lidhi një rrip në organin gjenital pa më lajmëruar. Nuk e di pse mendoi se ishte aq elastik… Gjithsesi, nuk më mungon”, – Eric, 26 vjeç.

“I keni parasysh ato përzierëset e kafeve? Epo, shumë mirë… Unë tentova t’i fus në zonën ku urinohet… E di, ishte shumë e dhimbshme”, – Josh, 27 vjeç.

“Të gjithëve besoj se na ka rastisur të qëllojmë vetëm në një banjë publike. Dhe unë s’bëj gjë tjetër veçse urinoj dhe eci mbrapsht për të parë se sa mund të eci duke urinuar”, – Zack, 28 vjeç.