Ermal Fejzullahu tregon arsyet e debateve me Sabriun: “Zihemi gjithmonë për ushqimin!” – AlpeGossip
Ermal Fejzullahu tregon arsyet e debateve me Sabriun: “Zihemi gjithmonë për ushqimin!”

Ermal Fejzullahu tregon arsyet e debateve me Sabriun: “Zihemi gjithmonë për ushqimin!”

Sabri dhe Ermal Fejzullahu janë dy emra mjaft të dashur për publikun shqiptar. Bab e bir kanë qenë të ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën, ku kanë dhënë një intervistë ndryshe nga ç’jemi mësuar ti shohim deri më sot. Sabriu dhe Ermali janë vënë përballë duke u testuar se sa mirë e njohin njëri tjetrin ata.

Ata janë pyetur nga gazetarja se cila është ajo gjë që acaron marrëdhënien e tyre dhe debatojnë më së shumti.

“Ermali është më i prerë unë jam më fleksibël, ai është pak më ndryshe dhe e pelqej këtë” –ka thënë Sabriu ndërkohë që në anën tjetër Ermali ka thënë:

“Zihemi për ushqim se une konsumoj shumë, për garderobë, këto gjëra”.