HISTORIA E DITËS/ Ja gjesti i ëmbël që bën kjo mama për djalin e saj dhe shokun e tij të klasës (FOTO) – AlpeGossip
HISTORIA E DITËS/ Ja gjesti i ëmbël që bën kjo mama për djalin e saj dhe shokun e tij të klasës (FOTO)

HISTORIA E DITËS/ Ja gjesti i ëmbël që bën kjo mama për djalin e saj dhe shokun e tij të klasës (FOTO)

Në ”ditën e binjakëve”, djali i Britney Tankersley i tha asaj se ai dhe shoku i tij kishin ”të njejtët sy dhe flokë” dhe se ishte ”e pamohueshme se ata ishin identikë”. Qartazi, vogëlushët nuk kishin ngjashmëri në pamje por Myles nuk e shihte në këtë mënyrë.

A nuk do të ishte bota një vend më i mirë nëse të gjithë do mund ta shihnim nëpërmjet syve të dy djemve 5 vjeçarë? /AlpeGossip.al

Marrë nga: Daily Mail