U NJOHËN NË FAQEN FETARE/ Çifti fejohen pas një muaji: Ishim lutur që të martoheshim – AlpeGossip
U NJOHËN NË FAQEN FETARE/ Çifti fejohen pas një muaji: Ishim lutur që të martoheshim

U NJOHËN NË FAQEN FETARE/ Çifti fejohen pas një muaji: Ishim lutur që të martoheshim

Një çift u njohën në një faqe fetare për njohje të reja dhe u fejuan një muaj më vonë.

Viktorija Vakulenko dhe Christopher Rimmer, të dy 34-vjeçarë filluan të flisnin me mesazhe rreth një muaj më parë dhe u takuan për herë të parë më 22 prill.

Një muaj pas njohjes, Christopher i propozoi  Viktorija-s e cila është me origjinë Letonia, në vendin që ata patën edhe takimin e parë, afër Liverpulit.

Pas fejesës për pak kohë i pret edhe martesa.

Christopher tregon:

Ne përdorën një uebfaqe të krishtere sepse ishte pikërisht ajo që donim: të njihnim dikë dhe të martoheshim. Mund të mos më besoni, por unë rashë në dashuri me profilin e saj.”

Të dy ata luteshin që një ditë të martoheshin, dhe mesa duket lutjet do ju plotësohen së shpejti.