“U DASHURUAM NË DISTANCË”/ Besa flet për herë të parë për partnerin – AlpeGossip
“U DASHURUAM NË DISTANCË”/  Besa flet për herë të parë për partnerin

“U DASHURUAM NË DISTANCË”/ Besa flet për herë të parë për partnerin

Besa Kokëdhima mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe këngët e saj kthehen në hite e arrijnë miliona shikime. Besa është gjithashtu shumë e komentuar në media, por më së shumti për anën profesionale, pasi atë private e ka ruajtur hermetike gjatë gjithë karrierës.Besa do të jetë e ftuar nesër në “Xing me Ermalin” ku do të flasë për herë të parë për jetën private.

“Po më shikonte, unë po e shikoja, ne po dashuroheshim në distancë”, shprehet Besa në videon promo të emisionit.Na mbetet të presim edhe pak për të mësuar më shumë në “Xing me Ermalin” në një super puntatë me Besa Kokëdhimën.