MEZI PO PRET TË BËHET GJYSHE/ Shkurte Fejza jep lajmin e ëmbël (FOTO) - AlpeGossip
MEZI  PO PRET TË BËHET GJYSHE/ Shkurte Fejza jep lajmin e ëmbël (FOTO)

MEZI PO PRET TË BËHET GJYSHE/ Shkurte Fejza jep lajmin e ëmbël (FOTO)

Muajin e kaluar vajza e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejzës, Gresa u kurorëzua në martesë me një dasmë përrallore. Gresa ishte në qendër të vëmendjes së mediave për ditë të tëra me rradhë dhe dasma e saj u komentua shumë.

Nënë e bijë do të jenë të ftuara të hënën në emisionin “N’drrimi i natës”, ku Shkurte do të tregojë se mezi pret të bëhet gjyshe.

Kur moderatori ja drejton këtë pyetje, këngëtarja buzëqesh e lumtur dhe thotë se kjo ishte pyetja më e mirë.

Ndërkohë Gresa pak ditë më parë në një intervistë u shpreh se ajo dhe bashkëshorti e kanë prioritet për tu bërë prindër e siç duket në “N’drrimi i natës”, këngëtarja do japë lajmin e ëmbël.