E KA SI DJALIN E TIJ/ Lefteri Pantazis tregon trashëgiminë që do i lërë Devis Xherahut – AlpeGossip
E KA SI DJALIN E TIJ/ Lefteri Pantazis tregon trashëgiminë që do i lërë Devis Xherahut

E KA SI DJALIN E TIJ/ Lefteri Pantazis tregon trashëgiminë që do i lërë Devis Xherahut

Dy këngëtarët shumë të dashur për publikun e që shpesh këndojnë bashkë në mbrëmje muzikore, Devis Xherahu dhe Lefteri Pantazis ishin të ftuar sot në “Zonë e lirë”.

Gjatë intervistës Çani e pyeti Lefterin nëse ka ndërmend t’i lërë ndonjë trashëgimi Devis Xherahut të cilin e konsideron djalin e tij artistik.

“Meqë e doni kaq shumë Devisin dhe meqë është djali juaj artistik, keni menduar t’i lini trashëgimi Devisit, e pyeti Çani.

“I kam lënë makinën, sa herë vjen në Athinë e përdor”, u përgjigj Lefteri.