“VICTORIA’S SECRET” prezaton koleksionin e ri/ Nga reçipetat miliona dollarshe tek lotët e Ardiana Limës (FOTO) – AlpeGossip
“VICTORIA’S SECRET” prezaton koleksionin e ri/ Nga reçipetat miliona dollarshe tek lotët e Ardiana Limës (FOTO)

“VICTORIA’S SECRET” prezaton koleksionin e ri/ Nga reçipetat miliona dollarshe tek lotët e Ardiana Limës (FOTO)

Një nga sfilatat më të shumëpritura të çdo viti është ajo e “Victoria’s Secret” e cila u mbajt  këtë vit në Nju-Jork.  Shihni detajet që tërhoqën vëmendje janë lotët e Adriana Limës modelja braziliane pas 19 vitesh në pasarelat e Victoria’s do të largohet.

Gjatë ecjes në pasarelë ishte përgatitur një klip me disa nga momentet e Adrianës  dhe pjesa më e bukur ishte kur modelja emocionohet sa qanë  para publikut

“Reçipetave të Fantazisë” janë të brendshmet ,të cilat  janë të dizajnuara nga “Atelier Swarovski”   me 2.100 diamante dhe kushtojnë  miliona dollar.

Reçipetat janë ngjyrë nude dhe  janë të zbukuruara me diamntet e bardha, ndërsa vijnë në formën e një crop-top.

Bëri që gjithë mediat të tërbohesh  ishte pikërisht takimi i  modeles Gigi Hadid me kunatin e saj “the weeknd” të cilët pozuan duke qeshur.

Pjesë e sfilatës ishin supermodelet më të njohura si Gigi Hadid, Bella Hadid,Adriana Lima,Alessandra Ambrosio,Lily Aldridge dhe Kendall Jenner.

Dhe “ëmbëlsira për në fund” këtë vit në sfilatëne  Victoria’s performuan dy këngëtaret shqiptare Bebe Rexha dhe Rita Orsa dhe ne ndihemi më krenar se asnjëherë tjetër.

Ne iu sjellim pamjet nga koleksioni më i ri i “Victoria’ Secret”,këto janë të brendshmet më fantastike për çdo femër.