GJESTI I SEMIT NDAJ ILIRIT/ Sabiani paralajmëron: Mjerë ai që ma bën mua! Kam ndjekur njerëz me makinë për këto – AlpeGossip
GJESTI I SEMIT NDAJ ILIRIT/ Sabiani paralajmëron: Mjerë ai që ma bën mua! Kam ndjekur njerëz me makinë për këto

GJESTI I SEMIT NDAJ ILIRIT/ Sabiani paralajmëron: Mjerë ai që ma bën mua! Kam ndjekur njerëz me makinë për këto

Një gjest i Semit ka nxitur debate në Big Brother VIP.

Para disa ditësh, Iliri ka qenë duke biseduar me Donaldin veçmas, ndërsa Semi insistoi për tu bërë pjesë e këtij diskutimi mes tyre. E gjithë ky debat u finalizua me një gjest nga ana e Semit, teksa i drejtoi Ilirit ‘’gishtin e mesit’’.

Iliri nuk e ka pritur mirë këtë veprim, teksa e quajti këngëtaren të paedukatë dhe e paralajmëroi se nuk do ta harronte kurrë si veprim. Teksa diskutohej në reality show, Semi tha se ishte në kuadrin e shakasë, ndërsa Sabiani paralajmëroi se nuk mund të bëjnë gjeste të tilla ndaj tij.

Madje tregoi se ka ndjekur njerëz me makinë për këto gjeste.

Sabiani: Kush bën shaka të tillë me mua, mjerë ai. Kam ndjekur njerëz me makinë për këto shaka.