MOTRA SUPER SEKSI E AFËRDITËS FESTON DITËLINDJEN/ Ja urimi emocionues që ajo i dedikon… (FOTO) – AlpeGossip
MOTRA SUPER SEKSI E AFËRDITËS FESTON DITËLINDJEN/ Ja urimi emocionues që ajo i dedikon… (FOTO)

MOTRA SUPER SEKSI E AFËRDITËS FESTON DITËLINDJEN/ Ja urimi emocionues që ajo i dedikon… (FOTO)

Afërdita Dreshaj është përfolur shumë kohët e fundit për dasmën përrallore me sportistin çek Jakub Kindl.

Por kësaj rradhe është momenti që vëmendja të përqëndrohet tek e motra.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe nuk mund të mungojë urimi prekës i Afërditës.

Shumë fjalë emocionuese që çdo motër i meriton!

“Nëse do më duhej të mbyllja sytë dhe të zgjidhja personin që dua më shumë në këtë botë ajo do të ishe TI!

..sepse të të kem ty do të thotë të kesh më shumë se botën…shoqja ime më e mirë, shpirti im dhe pjesa ime më e mirë

… ne ndoshta nuk ngjajmë por shpirtrat tanë po!

Gëzuar ditëlindjen gjysma ime e zemrës! Do të kaloja gjithë jetën duke të thënë sa shumë të dua!