400 MIJË EURO NË OPERACIONE PLASTIKE/ Italiania 44 vjeçare pozon “topless” si sirenë (FOTO) – AlpeGossip
400 MIJË EURO NË OPERACIONE PLASTIKE/ Italiania 44 vjeçare  pozon “topless” si sirenë (FOTO)

400 MIJË EURO NË OPERACIONE PLASTIKE/ Italiania 44 vjeçare pozon “topless” si sirenë (FOTO)

Nannette Hammond ka shpenzuar rreth 400 000 euro në operacione plastike dhe sigurisht që “asetet” e saj të reja i ekspozon shpesh në Instagram.

 44-vjeçarja italiane ka postuar së fundmi një foto ku ka pozuar “topless” dhe e zhveshur si sirenë.

Nannette Hammond ka 79 000 ndjekës në Instagram.