Harbohen dy të rinj shqiptarë live në Instagram, vajza nxjerr ci*ën dhe djali… (VIDEO) – AlpeGossip
Harbohen dy të rinj shqiptarë live në Instagram, vajza nxjerr ci*ën dhe djali… (VIDEO)

Harbohen dy të rinj shqiptarë live në Instagram, vajza nxjerr ci*ën dhe djali… (VIDEO)

Mesa duket rrjetet sociale kanë filluar t’i nxjerrin “duarsh” fare të rinjtë shqiptarë. Një video aspak e këndshme është publikuar ditën e sotme ku dy të rinj flasin live në Instagram me fjalë jo të përshtatshme para 1040 personave që i shikonin, për të mos mjaftuar fjalët vajza nxjerr jashtë edhe gjoksin.

Një qytetar ka shkruar për JOQ.al i tmerruar nga ajo që kishte parë live nga dy të rinj në Instagram.

Qytetari shkruan:

“Kan lafit (lajthitur) robt! Hidheni këtë videon që ta shof njëherë çfarë mendojmë shqiptarët për këtë fenomen.”

Djali dhe vajza flasin në terma erotikë me njëri tjetrin dhe fillojnë duke treguar pjesët e tyre intime. Ua thamë që ishin live dhe po i shikonim mbi 1.000 persona?!

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme: