Këngëtari i famshëm shqiptar lë pa fjalë ndjekësit: ‘Po humbas virgjërinë’ – AlpeGossip
Këngëtari i famshëm shqiptar lë pa fjalë ndjekësit: ‘Po humbas virgjërinë’

Këngëtari i famshëm shqiptar lë pa fjalë ndjekësit: ‘Po humbas virgjërinë’

Sot ai është një ndër emrat më të rëndësishëm të muzikës shqiptare me këngë që kanë rezultuar të jenë suksese të njëpasnjëshme.

Një nga arsyet për suksesin e tij me siguri është dhe karakteri i Gjikos, i cili ndryshe nga reperët e tjetrë që synojnë të tregojnë vazhdimisht sesa “gangsterë” janë, mbështet më shumë tek humori i tij mjaft i këndshëm.

Reperi së fundmi po shijon disa ditë pushimi përkrah së dashurës Elita Rudi në Maldive, ku sigurisht nuk e ka lënë pas dore humorin.

Nga peshkimi i peshkaqenëve pa mbathje, tek djegia nga dielli, Gjiko së fundmi ka provuar pedikyrin dhe për këtë, ka bërë deklaratën më komike.

Teksa një prej estetisteve e pyet nëse ajo ishte hera e parë që ai provonte pedikyrin, Gjiko përgjigjet: “Po, është hera e parë, po humbas virgjërinë e pedikyrit tani!”