PO BËN NAMIN/ Publikohet bashkëpunimi i Nora Istrefit dhe Irkenc Hykës (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PO BËN NAMIN/ Publikohet bashkëpunimi i Nora Istrefit dhe Irkenc Hykës (FOTO+VIDEO)

PO BËN NAMIN/ Publikohet bashkëpunimi i Nora Istrefit dhe Irkenc Hykës (FOTO+VIDEO)

Pak kohë më parë Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi lajmëruan bashkëpunimin e tyre të parë me titull “Tymi i dashnis”. Kënga ishte gati, por asokohe nuk u publikua.

“Prive” bëri të ditur se ka qenë Nora ajo e cila e anuloi këngën. Megjithatë Irkenci e solli i vetëm dhe pati shumë sukses.

Pas një viti Nora ka pranuar që dueti të publikohet dhe sapo ka dalë në Youtube.

Për këngën nuk është realizuar një videoklip, por vetëm një video me tekstin.

Bashkëpunimi i Norës dhe Irkencit është pëlqyer shumë dhe brenda pak minutave ka arritur mijëra shikime në Youtube.