MOS E BESONI PO DESHËT/ Këngëtarja juaj e preferuar BOTËRORE bën SHQIPONJËN me duar para të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
MOS E BESONI PO DESHËT/ Këngëtarja juaj e preferuar BOTËRORE bën SHQIPONJËN me duar para të gjithëve (FOTO)

MOS E BESONI PO DESHËT/ Këngëtarja juaj e preferuar BOTËRORE bën SHQIPONJËN me duar para të gjithëve (FOTO)

Ajo është një nga reperet më të famshme në botë, këngët e të cilës numërojnë me miliona shikime në mediet sociale dhe gjithashtu ajo ka me miliona fansa në të gjithë botën. Në një përiudhë shumë të shkurtër Cardi u bë ndër më të preferuarat për të gjithë dëgjuesit në botë dhe së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pas një sherri me Nicki Minaj. Ajo ka bashkëpunuar më parë me artistë shqiptarë dhe së fundmi i ka habitur të gjithë pasi ka bërë simbolin e shqiponjës me anë të duarve.

Ishte reperi 2po2, ai i cili ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, një fotografi të saj, ku shihet duke bërë simbolin e shqiponjës dykrenare.

Nuk dihet se për çfarë ishte duke folur këngëtarja në këtë moment, por ky veprim na pëlqeu shumë.