“TË KAM ZEMËR…”/ Sarah tregon se i shkroi një letër DJ PM: Do të më mungojnë puthjet e tua… – AlpeGossip
“TË KAM ZEMËR…”/ Sarah tregon se i shkroi një letër DJ PM: Do të më mungojnë puthjet e tua…

“TË KAM ZEMËR…”/ Sarah tregon se i shkroi një letër DJ PM: Do të më mungojnë puthjet e tua…

Bisedat ndërmjet banorëve të shtëpisë janë gjithnjë në qendër të vëmendjes, pasi shpesh tregojnë diçka interesante apo edhe ndonjë detaj nga jeta e karriera.

Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar një bisedë mes blogeres Sarah Berisha dhe modeles Beniada Nishani. Influencerja ka shprehur mallin për DJ PM pas largimit të tij, me të cilin nisi një njohje brenda shtëpisë.

Para se të merrte valixhet, ajo ia kishte lënë një letër me një mbishkrim mjaft të bukur e po aq edhe emocional.

“PM të kam zemër. Do të më mungojnë puthjet e tua me pështymë, se i thosha unë atij të mos më puth me pështymë. Faleminderit për çdo gjë që më dhurove këtu brenda”, tha Berisha.

Sarah dhe PM ndërkohë kanë lënë gjërat për jashtë, e pse jo edhe për një romancë dashurie. Pajtim Krasniqi (emri i plotë) u largua nga spektakli BB VIP ditën e premte, ndersa DJ DAGZ është rikthyer sërish për të vazhduar garën i vetëm.