KUR SHIJON SUKSESET E FËMIJËS/ Jul Deda tregon emocionet e një prindi (FOTO) – AlpeGossip
KUR SHIJON SUKSESET E FËMIJËS/ Jul Deda tregon emocionet e një prindi (FOTO)

KUR SHIJON SUKSESET E FËMIJËS/ Jul Deda tregon emocionet e një prindi (FOTO)

Nuk ka kënaqësi më të madhe për një prind, sesa kur sheh fëmijën e tij të lumtur dhe të suksesshëm. Këtë na e ka treguar edhe aktori i humorit, Jul Deda. Ai është një person i dedikuar ndaj profesionit, por asnjëherë nuk harron të kujdeset për familjen dhe sidomos për fëmijët e tij. Ditën e sotme, Juli ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku e vërteton shumë mirë këtë gjë. “Ndër rastet e rralla ku jam spektator, tifoz dhe i emocionuar në të njëjtën kohë. Kur luan kampioni im”, ka shkuar aktori në foton ku djali i tij duket duke luajtur futboll dhe ai vetë duke e ndjekur si spektator. Mesa duket, Juli është tifozi i tij më i zjarrtë dhe ndihet shumë krenar për arritjet e djalit të tij.