TENDENCAT E PRANVERËS 2019/ Këto modele këpucësh duhet t’i blini me patjetër – AlpeGossip
TENDENCAT E PRANVERËS 2019/ Këto modele këpucësh duhet t’i blini me patjetër

TENDENCAT E PRANVERËS 2019/ Këto modele këpucësh duhet t’i blini me patjetër

Këpucët ndryshojnë komplet pamjen tuaj. Ato janë një nga pjesët më të rëndësishme të veshjes. Nqs zgjedhim të duhurat nga një veshje e thjeshtë mund të kombinojmë një që do të marri vështrimet e të gjithëve. Drejtoresha e modës RoopalPatel nga  “Saks Fifth Avenue”, ka ndarë më ELLE.com të gjitha modelet që duhet t’i ketë çdo njeri për pranverën e këtij viti.

Shapkat: Këtë pranverë, ato marrin një përditësim luksoz. Ky department i modës do të jetë shumë I ndjekur këtë pranverë. të sheshta, me platform, me rripa dhe me copë xhins të gjitha janë IN. Verët vetëm se si do të ndioheni ju në atë ditë.

 

Atletet: Nuk janë vetëm komode por edhe të lidhura me modën. Shumëngjyrëshe, extra large, por dhe elegante.

 

Neoni: “Neoni do të jetë një nga ngjyrat më të bukura pranverore, nga roza e ndezur deri në ngjyrën e portokallit të theksuar “, thotë Patel. Të gjithë do ta gjejnë vetën në këtë ngjyrë sepse ka modele nga më të ndryshmet.