ÇFARË E LIDH BORËN ME BINJAKËT E “AL PAZAR”? Zbulohet projekti i ri i 3-shes – AlpeGossip
ÇFARË E LIDH BORËN ME BINJAKËT E “AL PAZAR”? Zbulohet projekti i ri i 3-shes

ÇFARË E LIDH BORËN ME BINJAKËT E “AL PAZAR”? Zbulohet projekti i ri i 3-shes

përfolur për një lidhje romantike me Donaldin.

Por kjo foto e ka një mesazh dhe ka lidhje me një projekt të ri të dy aktorëve, që me sa duket do të përfshijnë edhe moderatoren.

Një javë më parë, të ftuar në “Thumb” dy aktorët e humorit folën për një projekt të radhës që do ta kishin në “VizionPlus”:

“Kemi një projekt të ri tonin, që është pak shpejt ta themi se çfarë është. E kemi menduar mirë. Nuk do të jetë një spektakël humori, do të jetë diçka ndryshe nga ajo që në Shqipëri jemi mësuar të shohim”, u shprehën ata.

Burime për “Blitz” thonë që bëhet fjalë për një emision i cili do të jetë në formën e një “Late Night Show”, me supriza dhe biseda interesante dhe titulli do të jetë “3-shat”.

Binjakët u shprehën se është “pak a shumë” projekt solo, pra “pak a shumë” mund të nënkuptojë dhe një anëtar tjetër, apo vetem ata të dy?