“JE NËNË E 3 FËMIJËVE”/ Ja si i përgjigjet Arbana Osmani komentueses që e kritikoi për veshjen – AlpeGossip
“JE NËNË E 3 FËMIJËVE”/ Ja si i përgjigjet Arbana Osmani komentueses që e kritikoi për veshjen

“JE NËNË E 3 FËMIJËVE”/ Ja si i përgjigjet Arbana Osmani komentueses që e kritikoi për veshjen

Në Shqipëri veshja e vajzave dhe grave është ende temë diskutimi dhe duket se fëmijët janë një ‘matës’ i sa dhe si duhet të vishet një nënë.

Ditën e djeshme, Arbana Osmani publikoi një foto në Instagram e veshur shumë elegante me një fund të zi të çarë në njërën këmbë dhe një këmishë oversize lejla.

E mes komenteve të shumta, kishte nga ata që e kritikonin se nuk duhet të vishet në këtë mënyrë se është nënë e 3 fëmijëve.

“Epo kështu e kanë VIP-at, zbulohen në disa pjesë të trupit dhe mbi të gjitha harrojnë edhe shqipen. Pak nga pak po humbas respektin që kam për ty. Mos harro je nënë e 3 fëmijëve”-i shkruan dikush Arbanës e cila nuk ka ngurruar t’i kthejë një përgjigje.

“Një grua mund të ketë edhe 7 fëmijë e prap të vishet si t’i dojë qejfi. Ashtu siç vishet një burrë të cilit ti kurrsesi s’do ia lije këtë koment.”- i përgjigjet ajo.

Më pas moderatorja ka ndarë edhe një screenshot në Instastory duke shkruar: “Deri “sa fëmijë” mund të veshësh çfarë të do qejfi?”