Ledri dhe Ermali risjellin këngën “Fshatarja ime” në 50 vjetorin e karrierës së Sabri Fejzullahut (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Ledri dhe Ermali risjellin këngën “Fshatarja ime” në 50 vjetorin e karrierës së Sabri Fejzullahut (FOTO+VIDEO)

Ledri dhe Ermali risjellin këngën “Fshatarja ime” në 50 vjetorin e karrierës së Sabri Fejzullahut (FOTO+VIDEO)

Me muzikë mes miqsh e mysafirësh të shumtë Sabri Fejzullahu mbrëmë festoi 50 vjetorin e karrierës së tij. Ashtu siç edhe e njohim, ai solli ritëm, emocion përmes zërit të tij duke performuar këngët e tij të pavdekshme.

Një nga befasitë e kësaj mbrëmjeje ishte edhe perfomanca e Ermal Fejzullahut dhe Ledri Vulës, të cilët perfomuan një nga hitet e Sabri Fejzullahut “Fshatarja ime”, të cilën këngë dyshja e sollën përmes një përpunimi.

Ja performanca e dy këngëtarëve dhe këngën e tyre të re: