NOIZY PRONAR I VILËS LUKSOZE/ Në një nga zonat më të shtrenjta të Greqisë (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY PRONAR I VILËS LUKSOZE/ Në një nga zonat më të shtrenjta të Greqisë (FOTO)

NOIZY PRONAR I VILËS LUKSOZE/ Në një nga zonat më të shtrenjta të Greqisë (FOTO)

Noizy është padyshim një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptar dhe është shumë i kërkuar në clubet brenda dhe jashtë vendit.

Agjenti i emisionit “ThumbON” në Rtv Ora, ka zbuluar se Noizy është pronar i një vile luksoze në një prej zonave më të shtrenjta të Greqisë.

Vilën e reperit e kemi parë të gjithë pasi aty Noizy ka realizuar edhe xhirimit të këngës së tij “Nuk kan besu”, e cila numëron mbi 20 milionë klikime në YouTube.