NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi tregon për herë të parë barkun. Ja si duket ajo… (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi tregon për herë të parë barkun. Ja si duket ajo… (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi tregon për herë të parë barkun. Ja si duket ajo… (FOTO)

Moderatorja e njohur Elita Rudi ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit në media pasi u zbulua se ajo dhe reperi Gjiko janë në pritje të fëmijës së parë. Sipas burimeve pranë ‘Indeksonline’, ajo është shtatzënë dhe çifti pritet që shumë shpejt t’i jap fund beqarisë.

Po këto burime treguan se për shkak të shtatzënisë Elita ka pasur probleme me përfundimin e emisioneve të saj. Megjithatë çifti i njohur ende nuk ka reaguar lidhur me këto lajme.

Elita ditën e sotme ka qenë në Tiranë së bashku me motrën e saj dhe ka publikuar vazhdimisht foto nga vizita e saj këtu. Në një postim të fundit në “Instastory”, moderatorja ka publikuar dhe videon e parë pas lajmit të shtatzënisë. Në të ajo shihet me barkun e fryrë, mirëpo fustani blu i gjerë që ka veshur ja ka mbuluar mirë atë.