“U BËRA PËR NJË LEK”/ Xhemi tregon historinë kur u bë moderatore në “Portokalli” – AlpeGossip
“U BËRA PËR NJË LEK”/ Xhemi tregon historinë kur u bë moderatore në “Portokalli”

“U BËRA PËR NJË LEK”/ Xhemi tregon historinë kur u bë moderatore në “Portokalli”

Xhemi Shehu rrëfeu këtë të diel tek Ëndërrtjerrësit disa prej momente të përplasjes me regjisorin Altin Basha kur ishte moderator e Portokallisë.

Më tha mos e thuaj atë mirë se ngjan si zysh. Në prova më thoshte mos e thuaj atë mirë dhe unë prap e thoja”, tha Xhemi.

Këto momente ata i kujtojnë me të qeshura. Puntata e kësaj të diele ëndërrtjerrësve bashkon për herë të parë ata që kanë bërë Portokallinë për 20 vite. Spektakli më i dashur i humorit që u ka dhuruar shqiptarëve buzëqeshje të vërteta.