“I LOVE TROPOJA”/ Olsi Bylyku thotë troç mendimin e tij për filmin e Ermalit: Mirë që ikën dritat… (VIDEO) – AlpeGossip
“I LOVE TROPOJA”/ Olsi Bylyku thotë troç mendimin e tij për filmin e Ermalit: Mirë që ikën dritat… (VIDEO)

“I LOVE TROPOJA”/ Olsi Bylyku thotë troç mendimin e tij për filmin e Ermalit: Mirë që ikën dritat… (VIDEO)

Premiera e filmit “I Love Tropoja” që u mbajt ditën e mërkurë në “Pallatin e Kongreseve” u quajt një nga eventet më të mëdha.

Ermal Mamaqi si producent dhe regjisor i filmit publikoi pothuajse çdo moment nga premiera, të ftuarit dhe sigurisht edhe përshtypjet e secilit VIP pasi ka dalë nga kinemaja.

Së fundmi ata që kanë shprehur mbresat e tyre për “I Love Tropoja” janë Olsi Bylyku, Gas Paja, Visjan Ukcenaj dhe Anxhela Peristeri, ku që të katërt kanë qenë të mendimit se është bër një punë shumë e mirë dhe e kanë cilësuar si filmin më të mirë në këto 15 vite në Shqipëri.

Më poshtë janë vetë VIP-at të publikuar nga Ermali në profilin e tij në Instagram:

ALPEgossip.al