GËNJESHTËR APO LOJË E PRODUKSIONIT? Si u prit situata e Luizit, ja kë mbështet publiku – AlpeGossip
GËNJESHTËR APO LOJË E PRODUKSIONIT? Si u prit situata e Luizit, ja kë mbështet publiku

GËNJESHTËR APO LOJË E PRODUKSIONIT? Si u prit situata e Luizit, ja kë mbështet publiku

Një rrëfim jo i çuar deri në fund nga Luizi shkaktoi shumë reagime në rrjet ku para dy ditësh ai gjatë një bisede me Kiarën u shpreh se vuan nga një sëmundje e rrallë.

Këtë rrëfimin të tijit nuk e dinte asnjë nga banorët në “Big Brother VIP” përveç Kiarës, e cila u prek shumë nga kjo.

Por në praimin e mbrëmshëm gjithçka ndryshoi drejtim dhe gjatë një diskutimi me Arbanën, Luizi u shpreh se nuk vuan ai nga sëmundja por shpku i tij të cilin zgjodhi ta mbajë të fshehtë.Por më pas u shpreh se ka të njëjtat shenja si miku i tij.

Luizi nga kërkesa e Arbanës dhe banorëve aty brenda u detyrua të kryente disa analiza LIVE, të cilat dolën negative ku konkurenti nuk ka sëmundje.

luizi gjatë bisedës me banorët pas mbarimit të spektaklit shprehet se ka një arsye të madhe pse e tha por akoma nuk dihet se cila është, por hamendësimet e publikut janë të shumta ose kjo është e vërtetë ose kjo është lojë e produksionit për klikime.

VIDEO

Por si u prit kjo nga publiku?

Nga reagimet e shumta në rrjet publiku është ndarë në dy pjesë ku shumë prej tyre mbështesin Luizin dhe shumë prej tyre janë të habitur se si mund të dalin aq shpejt rezultatet gjithashtu e kanë quajtur dhe si lojë të produksionit për klikime dhe një pjesë tjetër kundër tij të cilët duan dhe largimin e tij nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.


A e ka fituar Luizi mbështetjen e publikut pas kësaj dhe kujt i japin fansat të drejtë?

Luizi edhe pas gjithë assj nga komentet e shumta ka arritur ta ketë sëtish mbështetjen e publiku dhe i japin të drejtë atij. Fansat kanë sulmuar Kiarën dhe një pjesë të madhe të banotëve që nuk e mbështeti Luizin.

Personazhet VIP-a që rraguan pas programit.

ALPEGOSSIP.al