E VETMJA FEMËR MES TRE DJEMVE/ Sara Hoxha poston FOTON e veçantë dhe kërkon që në shtëpinë e saj të ketë një vajzë – AlpeGossip
E VETMJA FEMËR MES TRE DJEMVE/ Sara Hoxha poston FOTON e veçantë dhe kërkon që në shtëpinë e saj të ketë një vajzë

E VETMJA FEMËR MES TRE DJEMVE/ Sara Hoxha poston FOTON e veçantë dhe kërkon që në shtëpinë e saj të ketë një vajzë

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço janë prindër të dy djemve.

Dy vogëlushët e tyre, të cilët janë ndër fëmijët e njohur të showbiz-it, quhen London dhe Roman.

Në rrjete sociale shohim vazhdimisht momente të Sarës me djemtë e saj, të cilët mundohet t’i ekspozojë sa më pak.

Sot, partnerja e Ledionit ka ndarë në Instagram një foto të dhomës së ndenjes, ku moderatori dhe London ishin duke parë TV.

Shtëpia e tyre është mbushur me djem, ndaj Sara i ka kërkuar “me stil” Ledionit në Instagram edhe një vajzë.

“Dua me të vërtetë shumë një vajzë këtu”- shkruan ajo.

Pra, bebushi numër 3 mund të jetë në planet e çiftit!