“DUA QË FANSAT TË…”/ Askush nuk e priste, ja vendimi që mori Enca Haxhia (FOTO) – AlpeGossip
“DUA QË FANSAT TË…”/ Askush nuk e priste, ja vendimi që mori Enca Haxhia (FOTO)

“DUA QË FANSAT TË…”/ Askush nuk e priste, ja vendimi që mori Enca Haxhia (FOTO)

Enca Haxhia ka dhënë një njoftim për fansat, me të cilin befasoi të gjithë.

Enca Haxhia ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, me të cilën tregoi se ka vendosur që titullin e baladës së re ta vendosin fansat.

“Dua qe fansat te vendosin titullin e balades se re”, ka shkruar ajo, duke lënë opsionin e hapur për  titujt që do t’ia propozojnë fansat.

Me këtë gjë, këngëtarja ka bërë të ditur se ka finalizuar projektin e radhës dhe se do të jetë baladë.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Enca Haxhia është “Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom.