PAS DEKLARATËS SË ANDIT/ Reagon ish-konkurentja e “Për’puthen1”: 5000 euro vlen morali i tij, kaq lirë e shet veten – AlpeGossip
PAS DEKLARATËS SË ANDIT/ Reagon ish-konkurentja e “Për’puthen1”: 5000 euro vlen morali i tij, kaq lirë e shet veten

PAS DEKLARATËS SË ANDIT/ Reagon ish-konkurentja e “Për’puthen1”: 5000 euro vlen morali i tij, kaq lirë e shet veten

Konkurentja e “Për’puthen 1” jep mendimin për treshen Tea-Beart- Andi.

Sipas Margaret është e pamundur që një kontratë të të detyrojë të mashtrosh të gjithë.

Gjatë emisionit të djeshëm, Bora tregoi kontratën e Andit, që ky i fundit e konsideronte “të frikshme”. Në rast të largimit të njëanshëm nga programi, parashikohet një gjobë modeste deri në 5000 euro. Andi nëpërmjet një videoje tha se kjo e mbajti peng në emision. Lidhur me këtë Margaret shprehet. “Top Channel ma ka dërguar njëherë në email kontratën para se ta firmosja, të jep kohë ta mendosh. Më ka bërë përshtypje, nëse vërtet Andi është shtyrë nga produksioni, i ka kaq problem 500 euro, apo morali i tij vlen 5000 euro, kur në rrjete sociale hiqet sikur shpenzon mijëra euro“.

Javë më parë, i ftuar në “Shqipëria live”, Andi fliste për jetën e tij të shtrenjtë, kuj vetëm për një natë kishte shpenzuar 10.000 euro. “Të gjitha janë gënjeshtra , flet për shpenzime të mëdha, që të ketë sa më shumë audiencë”, thotë Margaret.

Margaret komenton dhe videot e Teas, ku thotë se Tea është transformuar. “Ajo bëri videon ku do të sqaronte publikun në tualet. Si mund t’i kërkosh ndjesë publikut ashtu. Ka aktruar në studio dhe tani ka dalë në video si është në të vërtetë. Tea ka bërë thonjtë duke shkruar Andi ,kush mund ta detyronte për këtë?! Thjesht donin që të ishin të besuar”.