ILIRI U VOTUA SI MË I PREFERUARI I PUBLIKUT/ Sabianin nuk e mban vendi, shikoni reagimin epik të tij (VIDEO) – AlpeGossip
ILIRI U VOTUA SI MË I PREFERUARI I PUBLIKUT/ Sabianin nuk e mban vendi, shikoni reagimin epik të tij (VIDEO)

ILIRI U VOTUA SI MË I PREFERUARI I PUBLIKUT/ Sabianin nuk e mban vendi, shikoni reagimin epik të tij (VIDEO)

Puntatën e mbrëmshme LIVE në Big Brother Vip në Top Channel, publiku shqiptar votoi më të preferuarin.

Dhe sërish ai ishte Iliri, i cili falenderoi të gjithë ata që e kishin votuar.

Kjo ishte hera e disatë që Iliri zgjidhet i preferuari i publikut kështu që nuk pati shumë të habitur.

Por ai që e ka pritur më mirë këtë rezultat ishte miku i tij Sabiani, i cili la shtëpinë të premten.

Teksa kamerat u fokusuan tek ai, atë nuk e mbante vendi, duke u gëzuar madje më shumë se Iliri.