Emocionuese: Këngëtari shqiptar mëson se do bëhet baba live në emision (VIDEO) – AlpeGossip
Emocionuese: Këngëtari shqiptar mëson se do bëhet baba live në emision (VIDEO)

Emocionuese: Këngëtari shqiptar mëson se do bëhet baba live në emision (VIDEO)

Ditën e djeshme në emisionin “1 kafe me Labin”, ka qenë i ftuar njëri prej këngëtarëve të njohur të publikut shqiptar, Naim Abazi.

Naimi prej vitesh është i martuar me këngëtaren e mirënjohur Mihrije Braha, dhe nga martesa e tyre kanë një djalë, Platorin.

Dy këngëtarët kosovarë janë bërë të njohur për publikun me duetin e famshëm ‘Kallma cigaren.’

Këtë të dielë, Mihrija i solli bashkëshortit një letër surprizë në studio, të cilën Naimi duhet t’a lexonte me zë.

“Para dy ditësh kuptova se Platori do të bëhet me vëlla, dhe ti do të bëhesh baba.”- shkruan ajo ndër të tjerash.

Këngëtari mbeti i surprizuar nga ky lajm, të cilin dukshëm nuk e priste.

“Është shumë interesante sepse e kemi biseduar dhe kemi thënë s’mundet,- shprehet Naimi- është e jashtëzakonshme, nuk mund t’a përshkruaj. Nuk e di a e din Platori? S’po mundem të vij në vete.”

Pas reagimit entuziast të këngëtarit, prezantuesi i emisionit, Labi, i ka treguar se data shënonte 1 prill, dhe ky ishte një rreng i bërë për të.

Naimi ka filluar të qeshë i befasuar dhe me shaka shtoi:

“Po ju zbuluat diçka tjetër, që unë me Mihrijen e kemi biseduar këtë. Më keni borxh të dy.”