Oriola i çmendi të gjithë me këtë FOTO, por këtë DETAJ shumë pak veta e kapën – AlpeGossip
Oriola i çmendi të gjithë me këtë FOTO, por këtë DETAJ shumë pak veta e kapën

Oriola i çmendi të gjithë me këtë FOTO, por këtë DETAJ shumë pak veta e kapën

Mbrëmjen e djeshme, Oriola Marashi i vuri flakën Instagramit me dy foto tejet provokuese dhe seksi ku shfaqej me tanga që i tregonin të pasmet bombastike dhe pa reçipeta teksa gjoksin e fshihte me duar.

Në njërën prej fotove, Oriola shihet duke tymosur cigare, por shumë pak veta kanë vënë re detajin.

Duket se modelja mban në gojë pambuk për të krijuar imazhin e tymit që po del nga goja dhe jo një tym i vërtet.

Këtë e kanë vënë re pak ndjekës të Oriolës të cilët i kanë komentuar, mirëpo modelja nuk i ka kthyer përgjigje.