Pasi sqaroi sherrin me Noizyn/ Enca bën ndryshimin “drastik” në pamje dhe duket si “kukull” (FOTO) – AlpeGossip
Pasi sqaroi sherrin me Noizyn/ Enca bën ndryshimin “drastik” në pamje dhe duket si “kukull” (FOTO)

Pasi sqaroi sherrin me Noizyn/ Enca bën ndryshimin “drastik” në pamje dhe duket si “kukull” (FOTO)

Pavarësisht se konflikti mes Encës dhe Noizy-t u bë publik në fillim të vitit 2017, vetëm mbrëmjen e së hënës këngëtarja sqaroi për herë të parë arsyen e sherrit që pati me reperin.

Gjatë një interviste për emisionin “NIN”, këngëtarja shqiptare tregoi se nuk e cilëson Noizy-n si armik, por nga ana tjetër thotë që nuk mund të bashkëpunojë më me të.

Por pas kësaj deklaratë që bëri bujë ne mediat rozë, Enca ka bërë ndryshimin drastik në pamje. Ajo njihet për eksperimentet që bën me pamjen e saj dhe së fundmi Enca ka publikuar disa foto në Instagram në të cilën shfaqet tërësisht bionde.