Oriola Marashi mbulon gjoksin vetëm me flokë, i kthehet Kejvina Kthella: Po ik o goc… (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi mbulon gjoksin vetëm me flokë, i kthehet Kejvina Kthella: Po ik o goc… (FOTO)

Oriola Marashi mbulon gjoksin vetëm me flokë, i kthehet Kejvina Kthella: Po ik o goc… (FOTO)

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë ndër vajzat me seksi shqiptare, njëkohësisht dhe modele të suksesshme e të paguara mjaft mirë. Kejvina tregoi për INTv, e ftuar në “Një kat më lart” se është paguar $10,000 në një ditë në Itali.

Por këtë herë modelen në foto e bën Oriola, e cila ka pozuar mjaft seksi dhe provokuese mjaft sa për të bërë “lëmsh” gjithë ndjekësit në rrjete sociale. Madje edhe Kthella-n!

“Po ik o goce anena!”, i shkruan Kejvina teksa e shoqëron me një emoji duke qeshur.

Ndërkohë Marashi ia kthen kështu: “Hahahahaha ca e mil je”

Si duket marrëdhënia mes tyre qenka vërtetë e mirë.