“JEMI SI ILIRI ME DONALDIN”/ Luizit nuk i del e keqja me Amosin: Më tha të kam dy kafshata – AlpeGossip
“JEMI SI ILIRI ME DONALDIN”/ Luizit nuk i del e keqja me Amosin: Më tha të kam dy kafshata

“JEMI SI ILIRI ME DONALDIN”/ Luizit nuk i del e keqja me Amosin: Më tha të kam dy kafshata

Luizi i ka kujtuar Oltës episodin, kur Amosi i tha atij që e ka dy kafshata. Ndërsa Luizi po e imitonte, Olta i tregoi se mund të shkojnë shumë mirë bashkë.

Është Luizi që kujton më pas dyshen e fundit në finalen e edicionit të parë të Big Brother Albania VIP, ku fituesi u vendos mes Donaldit dhe Ilirit.

Luizi: “Ndodhi ajo me ty, që më tha do të ha me dy kafshata dhe i thashë merri 7, mos hajde vetëm”.

Olta: “Çfarë keni ju bashkë se po të doni mund të shkoni shumë mirë?”

Luizi: “Po të duam? Unë dhe Amosi jemi si Iliri me Donaldin në fund”.