“KËRKOI 5 MIJË EURO”/ Gëzim Nika ja nxjerr të PALARAT të gjitha Albëries. Ja reagimi i saj – AlpeGossip
“KËRKOI 5 MIJË EURO”/ Gëzim Nika ja nxjerr të PALARAT të gjitha Albëries. Ja reagimi i saj

“KËRKOI 5 MIJË EURO”/ Gëzim Nika ja nxjerr të PALARAT të gjitha Albëries. Ja reagimi i saj

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, këngëtari shumë i dashur për publikun që prej disa vitesh jeton në SHBA, Gëzim Nika ka treguar një histori me Albërie Hadërgjonaj e cila iu lut të mos e thoshte. “Jo mos ma bëj këtë”, i tha Albërie por në fund vendosi t’i bëjë shqiptarët për të qeshur dhe i dha leje Gëzimit ta tregonte.

“Para dy vjetësh, një shok i vëllait martonte dikë dhe dasma do ishte në Gjakovë. Më thanë mua t’i gjeja një këngëtare të mirë se i duhej shpejt. Albërien i thashë unë. Mora në telefon Albërien i thashë në datë 3 duhet të këndosh në një dasmë.

Albërie tha jo se e kam biletën në datë 17, s’mund të vij. Vetëm në rast se më presin biletë dhe më japin 5 mijë euro tha Albërie. Mora në telefon shokun e vëllait dhe i thashë Albërie kërkon këto. S’ka problem tha ai vetëm na garanto që vjen.

Prapë mora Albërien në telefon i thashë ata pranuan, 5 mijë euro, biletën biznes klas, hotelin dy ditë por kanë shtuar edhe diçka. Pas dasmës ke edhe një seks falas. Albërie tha: Po ti pse s’the më përpara t’ja kishim ulur pazarin”, tregoi Gëzimi duke i bërë të gjithë të qeshin.

Megjithatë Albërie e kishte thënë këtë me shaka duke e ditur që Gëzimi bën shpesh humor.