Lori Hoxha zbulon projektet e ardhshme/ Ja ku do ta shohim së shpejti (FOTO) - AlpeGossip
Lori Hoxha zbulon projektet e ardhshme/ Ja ku do ta shohim së shpejti (FOTO)

Lori Hoxha zbulon projektet e ardhshme/ Ja ku do ta shohim së shpejti (FOTO)

Deri më tani Lori hoxhën e kemi pare si bloggere, por ajo ka vendosur të realizojë projekte mjaft interesante në të ardhmen.

Së fundmi Lori ka komunikuar në Instagram me ndjekësit e saj të cilët i kanë dërguar asaj një sërë pyetjesh dhe Lori Hoxha na ka zbuluar disa nga projektet e saj që duket se do të vijnë së shpejti.

Duket se Lori është mjaft e ndjeshme ndaj ndërgjegjësimit për shëndetin mendor dhe ka thënë se mund të bëjë video të cilat do t’ postojë në YouTube.
Gjithashtu atë e kanë pyetur se kur do t’a shohim në vlogje dhe blogerja është përgjigjur :

“Njëri do të vijë shumë shpejt”.

Nuk na mbetet vetëm të presim se çfarë do të na sjellë Lori.