NUK PRANON LIDHJEN ME REPERIN SHQIPTAR/ Ky veprim e nxjerr zbuluar Beatrixin (FOTO) – AlpeGossip
NUK PRANON LIDHJEN ME REPERIN SHQIPTAR/ Ky veprim e nxjerr zbuluar Beatrixin (FOTO)

NUK PRANON LIDHJEN ME REPERIN SHQIPTAR/ Ky veprim e nxjerr zbuluar Beatrixin (FOTO)

Prej disa muajsh në media është komentuar gjatë lajmi se këngëtarja shumë e dashur për publikun Beatrix Ramosaj është në një lidhje me reperin shqiptar i cili jeton në Londër, Escobars.
Ata janë parë shpesh herë nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe madje pushimet e verës u përfol se dyshja i kaloi së bashku. Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur publikoi në ‘Instastory’ disa mesazhe private të saj dhe të Escobarit duke bërë sërish lëmsh rrjetin.

Megjithatë, këngëtarja dhe reperi i kanë mohuar këto lajme duke treguar se janë thjesht miq, së fundmi Beatrixi ka ngritur sërish dyshimet tek fansat me postimin e saj të fundit.

Ajo ka publikuar në ‘Instastory’ pak më parë këngën më të re të Escobarit, e cila do të publikohet këtë javë duke e etiketuar atë dhe duke shprehur kështu mbështetjen për reperin.