Dy muaj pas martesës nisin problemet mes Harry-it dhe Mehgan? (VIDEO) – AlpeGossip
Dy muaj pas martesës nisin problemet mes Harry-it dhe Mehgan? (VIDEO)

Dy muaj pas martesës nisin problemet mes Harry-it dhe Mehgan? (VIDEO)

Meghan Markle dhe Princi Harry patën një dasmë përrallore disa javë më parë duke mahnitur botën, por tashmë kanë filluar thashethemet dhe aludimet se mes tyre gjërat nuk po shkojnë siç pritej.

Fansat e tyre i referohen një videoje të publikuar nga “The Sun” ku Meghan është fiksuar duke tentuar disa herë të kapë dorën e Harryt, por pa sukses pasi ai e ka larguar.

Por, ka të tjerë që e justifikojnë këtë veprim me rregullat e Familjes Mbretërore, të cilat ndalojnë kapjen dorë për dore të çifteve mbretëror në publik.

Për më tepër, ndiqni videon e mësipërme.